שמי ליאור פרג' ותמיד אהבתי לכתוב. פשוט לקח לי קצת זמן להבין את זה. בתיכון למדתי מחשבים, כי אמרו שאני חכם ומחשבים מתאימים לחכמים (במיוחד כשיש להם משקפיים). בצבא הייתי צלם ועורך וידאו, כי זה מקצוע מדליק ואני מגיע ממשפחת צלמים מפורסמת. 

אבל איכשהו חזרתי למילה הכתובה. השיעורים העיוניים בתיכון משכו אותי יותר מאשר מקצועות המחשבים, המתמטיקה והפיזיקה למיניהם. אהבתי לצלם ולערוך סרטים, אבל בעיקר לכתוב למגירה הווירטואלית על קולנוע. הכתובת הייתה על הקיר, ועם הזמן קראתי אותה. כשחשבתי מה ארצה להיות "כשאהיה גדול", נרשמתי ללימודי תקשורת וקולנוע באוניברסיטת תל אביב. כדי לממן את הלימודים פתחתי את פרג' שירותי תוכן, במטרה להפוך את האהבה למקצוע.

מאז עברו בערך עשר שנים. סיימתי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה, תואר ראשון ושני בתקשורת ולימודי עיתונאות. זה היה מעניין, ותרם לא מעט להתפתחות שלי. עסקתי בתקופה הזו במחקר, בהוראה, בצילום אך בעיקר בתוכן הכתוב על סוגיו. 

מה אני עושה?
כשאנשים סביבי אמרו ש"תמונה אחת שווה אלף מילים", הזעפתי פנים. תמונות הן חשובות, בלי צל של ספק, אבל מילים לא פחות. הן יכולות להעביר מידע, להעלות רגשות, לבנות מוניטין… ולהיות שוות עבורכם כסף. לפעמים, מילה אחת שווה הון תועפות.

אני מספק מגוון רחב של שירותים בתחום, לרבות כתיבת תוכן על סוגיה (החל מכתיבת SEO, דרך כתיבה שיווקית ועד לכתיבה מגזינית), עריכת תוכן, הקמה וניהול של אתרים, ניהול עמודי פייסבוק עוד. כל עוד הפרינט עדיין שם, אני נמצא בו: כותב לכמה מגזינים ועורך אחרים. הפרויקטים הם בכל סדר גודל, החל ממאמר נקודתי ועד לבניית אסטרטגיה שיווקית שלמה. כאן תוכלו לראות חלק מהלקוחות שבחרו להיעזר בפרג' שירותי תוכן, רשימה שאני גאה בה מאוד ושואף להרחיב.

אני נשוי באושר ליפית ואב לנויה המדהימה. עוד כדאי לדעת עליי שאני אוהד את אלופת אנגליה הטרייה (!) ליברפול, אוהב מאוד לראות סרטים (במיוחד סרטי אימה), קורא ספרי מתח וחובב מוזיקה מושבע, בעיקר כזו המוגדרת כ"רוק אינדי".