פרסום מאמרי קידום ויח"צ: מפיצים תוכן איכותי עבורכם

אין ספק שתוכן איכותי הוא אחד המפתחות העיקריים להצלחה בעידן הדיגיטלי. ככה עובד שיווק באמצעות תוכן, אולי האפיק הפרסומי המומלץ והיעיל ביותר כיום. אבל האם מספיק שתדאגו לתוכן באתר האינטרנט או בעמוד הפייסבוק של החברה או המותג? למרבה הצער, לא. עם כל הכבוד לאתר האינטרנט שלכם – ויש כבוד – ברוב המקרים האינטרנט דורש מכם נוכחות בכמה שיותר אתרים, רצוי משובחים ו"חזקים", עם קישור שמוביל אליכם. זה הכרחי לא רק מבחינת הקידום האורגני של האתר וההתקדמות במעלה מנועי החיפוש השונים, אלא גם באפשרות להגיעל קהלים רחבים – שיכולים להיות בדיוק קהל היעד שאתם מחפשים. 

אין כאן נוסחה חד משמעית להצלחה, אבל המשוואה ברורה: הנוכחות שלכם באתרים, בליווי תוכן בסטנדרטים גבוהים, יקדמו אתכם להצלחה. בדיוק מהצורך הזה התחלנו להציע עבורכם שירות של פרסום מאמרי קידום ויח"צ (יחסי ציבור) בכ-300 אתרים מהמיטב של הזירה המקוונת הישראלית. העיקרון פשוט: אנחנו עושים עבורכם הכול – החל מהכתיבה, דרך בחירת האתרים המתאימים לפרסום ועד ההתנהלות מול האתרים, עד לאישור הסופי ולהעלאת המאמר. זה חוסך לכם כאבי ראש, זמן וכספים, ובעיקר מספק לכם את התוצאות שחלמתן עליהן.

פרסום מאמרי קידום ויח"צ: ככה זה עובד

התכלית של פרסום מאמרי קידום ויח"צ היא די פשוטה, אבל חשובה מאין כמוה. החברה או כותב התוכן שלה מספקת לאתרים שונים טקסטים העומדים בדרישות האתר. בחלק מהמקרים המאמרים האלו יעברו עריכה על ידי אנשי האתר המארח, אבל לא בכולם. בדרך כלל האתרים יאפשרו טקסטים בני כ-700-400 מילים, עם קישור אחד או שניים לאתר החברה האחראית למאמר – קישורים שלפי התורה של קידום אתרים בגוגל, עשויים להיות בעלי אפקט משמעותי מאוד מבחינת מנוע החיפוש. קישור מאתר "חזק" בגודלו או רלוונטי במיוחד בתחום העיסוק יכול להביא להתקדמות גדולה מאוד במנוע החיפוש, גם אם המטרה העיקרית שלו היא מיתוג חיובי של העסק דרך כתיבה שיווקית, ולא בהכרח קידום אורגני שלו.

 האחריות לתמונות חלה בדרך כלל על רוכשי הפרסום, כך שעליהם להשתמש בתמונות מותרות מבחינת זכויות יוצרים: תמונות שהם הפיקו באופן עצמאי, תמונות שנרכשו ממאגרים בתשלום או תמונות ממאגרים חינמיים. כמובן שחשוב לראות האם יש צורך במתן קרדיט לצלם. אי אפשר לעגל כאן פינות, והאתרים הגדולים לא יתנו לכם לעשות את זה.

מאמרים המפורסמים באתרים יהיו מטבע הדברים בעלי אורך חיים גבוה. בדרך כלל האתרים ה"מארחים" יתחייבו לאחסן את המאמרים למשך שנה אחת לפחות, אם כי בפועל המאמרים יכולים בהחלט להישאר לנצח.

פרסום מאמרי קידום ויח"צ בישראל היום

חשיפה שווה כסף

בשירה הנפלא של ברנדי קרלייל, The Story, היא מתייחסת לסיפורים שמראים מי היא, המקומות בהם היא הייתה והאופן שבו הגיעה לאן שהיא נמצאת היום. "אבל הסיפורים האלו לא אומרים דבר כשאין לך למי לספר אותם", היא שרה בעצב. זוהי במידה מסוימת התמונה לגבי בעלי עסק ומותגים. חלק מהם כבר הבינו את החשיבות של תוכן איכותי ומקיף, והם אכן מפיקים יופי של מאמרים. אבל מגלים שמספר האנשים הנחשפים אליהם הוא נמוך עד בלתי קיים, מה גם שנדרשים מאמצים אדירים כדי שמישהו בכלל יראה את זה (קידום אורגני סיזיפי במשך חודשים או שנים, למשל). זה מתסכל, ובעיקר חבל. כי נוצר מצב בו אפשר לכתוב עשרות רבות של מאמרים לקידום אתרים, אפילו איכותיים, אבל לא להתקדם יותר מדי בגוגל כי חסרים אותם קישורים חיצוניים מאתרים מובילים או רלוונטיים לעסק.

השירות של פרסום מאמרים בתשלום נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק. הוא מאפשר לכל עסק או מותג, פשוטו כמשמעו, למצוא את מקומו באתרים הגדולים בישראל, או לחלופין באתרים קטנים יותר אבל כאלו הרלוונטיים מאוד לתחומי העיסוק שלהם – מה שעשוי להיות אפילו יעיל יותר עבורם, כי שם נמצא קהל הלקוחות שלהם. באמצעות פרסום מאמרי קידום ויח"צ באתרים אפשר להגיע בצורה מהירה ובעיקר יעילה לקהל רחב של עשרות ומאות אלפי גולשים/לקוחות. זהו כלי עיקרי עבור קידום אתרים אורגני בגוגל ובניית מוניטין, שני הפרמטרים אולי החשובים ביותר להצלחה במרחב המקוון.

מיותר אולי לציין שככל שהאתר נחשב לגדול ולמפורסם יותר, כך סביר להניח שמחיר הפרסום בו יהיה גבוה יותר. אם באתרים קטנים המחיר צפוי לעמוד על כמה מאות שקלים, גם כאשר אלו אתרים ממוקדי נושא עם תוכן מצוין, באתרים הגדולים ובקרב השחקנים המפורסמים אתם יכולים לצפות לתג מחיר בעל ארבע או חמש ספרות. אי אפשר להגדיר מראש מה עדיף, כי לכל בחירה יש את היתרונות שלה. מצד אחד, ההשקעה בפרסום באתרים הגדולים עשויה בהחלט להוכיח את עצמה ולהיות כדאית מאוד. מצד שני, לא כל עסק יכול לעמוד ברמות המחירים האלה. לכן סביר להניח שעבור חלק מהעסקים, האתרים הקטנים ידברו יותר.

בדרך כלל מומלץ לבחור בפרופיל רחב של בניית קישורים, תוך התחשבות במאפייני העסק, בקהל היעד ובמטרות ששואפים להגשים בטווח הקצר או הארוך. אם העסק או המוצר פונים לצעירים, למשל, אתם יכולים לפרסם לאתרים המיועדים לבני נוער, לחיילים או לסטודנטים. מוצרי קוסמטיקה יתאימו מאוד לאתרים בעלי גוון נשי, בעוד שאתרי הגאדג'טים השונים יהיו כתובת מצוינת לפרסום כל מוצר בעל זיקה טכנולוגית או למוצרים המיועדים לקהל של "מביני עניין".

פרסום מאמרי קידום ויח"צ בפורטל לחיילים
משווקים מוצר שפונה לצעירים ולחיילים? תמצאו כתובת מתאימה

 

למה כדאי להיעזר בנו?

על פניו, פרסום מאמרי יח"צ וקידום בתשלום הוא פעולה שכל אחד יכול לעשות – כל עוד הוא משלם את הסכומים הנדרשים, כמובן. בפועל זה לא קשה פשוט. קודם כל, חשוב מאוד להכין את שדה המשחק ולדעת מהם האתרים המומלצים ביותר לפרסום בכל תקציב ובהתאם למאפייני הלקוח ולתחום הפעילות שלו. עם רשימה של כ-300 אתרים שהכנו במהלך כעשר שנות פעילות ושיתופי פעולה, אנחנו נוכל לבחור יחד אתכם את האתרים המתאימים ביותר לפרסומים שלכם. אנחנו גם מונעים מכם את המאמצים הכרוכים בפנייה לאתרים ובניהול משא ומתן איתם, וגם את המאמצים הכרוכים בחיפוש אחר בעלי מקצוע שונים. אתם לא צריכים לחפש בנפרד כותב תוכן, מקדם אתרים או איש יח"צ. את הכול אנחנו עושים.

יתרון חשוב אחר קשור לאיכות התכנים שבמאמרים עצמם. למרות שיש אתרים שכן עורכים את הטקסטים ומתאימים אותם לרוח שלהם, בהרבה מאוד מקרים המאמרים יעלו לאתר AS IS או עם שינויים בסיסיים מאוד. זה אומר שהפרסום היום באתרים הגדולים הוא פשוט יותר מאי פעם, כפי שעלה בטור מצוין באתר "העין השביעית". בהרבה מקרים נדרש תשלום, וזהו. אבל כאן מסתתרת גם המלכודת. פרסום כתבות בתשלום אינו מספיק, גם אם עושים זאת באתר גדול ("כתבו עלינו ב-YNET…") וגם אם עושים זאת באתרים הרלוונטיים במיוחד לעסק ולתחומי הפעילות שלו. חשוב שהתוכן יהיה מקצועי, ובעיקר – בעל ערך לקוראים. ניסיון של כעשר שנים בתחום ושני תארים אקדמיים בתקשורת, לימד אותי שקהל הקוראים מתייחס בצורה שלילית לתוכן ממותג "שקוף" מדי. מאמרים שיווקיים שלא עומדים בסטנדרטים של איכות עלולים להיות פחות יעילים, או אפילו לחולל אפקט הפוך מזה שציפו אליו. המשמעות היא שהאחריות על איכות הטקסטים היא על אנשי התוכן שמשרתים את החברה המפרסמת (אהמ… אהמ…). הם יוכלו ליצור תכנים שמבטאים בדיוק את המסרים שאמורים להיות מועברים בכתבה, בלי להיות בוטים. הם יכתבו את התכנים איכותית וישימו דגש על כל אותם פרטים קטנים: חלוקה נכונה של הטקסט, שיבוץ מילות מפתח מתאימות וכן הלאה. אנחנו מקפידים למצוא לספק תמיד ערך מוסף בכתבות, להעביר דרכן את הסיפור של המותג וליצור תוכן שמיועד קודם כל לגולשים, גם אם המטרה העיקרית שלו לכאורה היא קידום אתר במנועי חיפוש. ההתאמות האלו יכולות לשפר בצורה אדירה את ההצלחה של המאמרים המפורסמים.

ויש גם את עניין המחיר. בחלק מהמקרים, כשאתם בוחרים בנו לכתוב ולפרסם עבורכם את המאמר באחד האתרים, אתם נהנים ממחירים זולים יותר: הסיבה היא שיש לנו עם חלק מהאתרים שיתופי פעולה או הסכמים מסחריים, במסגרתם אנחנו רוכשים מהם כתבות במחיר מוזל – והרווח הוא כמובן של הלקוחות. בחלק מהמקרים מדובר בקשרים שיצרנו במשך כעשר שנות פעילות בתחום, או באתרים שאנחנו באופן אישי עובדים איתם כבר שנים.  

אלו הם כ-100 מהאתרים המובילים בהם אפשר לפרסם באמצעותנו. שימו לב שלבקשת חלק מהאתרים, אנחנו לא מפרסמים כאן את המחירים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף וקונקרטי.

אתרתיאור
אתרי חדשות ותוכן
ישראל היוםהאתר של העיתון המודפס הנקרא ביותר בישראל. מאפשר חשיפה לקהל יעד רחב מאוד במסגרת המדור "כדאי להכיר" וחלקים נוספים באתר.
YNETאתר החדשות והתוכן הגדול והמוביל בישראל, מדורג חמישי במדד האתרים של אלקסה. פרסום ב-YNET אפשרי באופנים שונים במסגרת האתר והמדורים שבו. מתאים למפרסמים בעלי תקציב גבוה יחסית, המעוניינים להגיע לקהל רחב במיוחד
MAKOמהפורטלים הגדולים והחשובים בישראל, עם מגוון ערוצי תוכן ושיתופי פעולה עם גורמים מסחריים. חשיפה עצומה של כ-18 מיליון יוניקים בחודש באתר האינטרנט וכתשעה מיליון עוקבים בערוצי הסושיאל
רוטראתר אקטואליה, מחשבים, צרכנות וכלכלה, עם כמיליון חשיפות לעמודים ביום. פונה לקהל מתוחכם ואקטיבי, ומציע אפשרות לתכנים לקידום אתרים, מאמרי יח"צ, סקופים בעלי ערך חדשותי ועוד.
חדשות 0404אתר חדשות, סקופים, עדכונים וידיעות בלעדיות. בעל מדורי כלכלה, נדל"ן, חדשות מקומיות, טכנולוגיה, צרכנות, אוכל, תיירות ועוד. פעילות ענפה בפלטפורמות שונות.
בא במיילמגזין אינטרנט ותיק, העוסק בנושאים לכל המשפחה: בריאות, אוכל, טיולים, משפחות והורת, מחשבים ואינטרנט, הורות ועוד. חשיפה גדולה במיוחד למיליוני מבקרים וחשיפות בחודש.
בחדרי חרדיםהפורטל וגוף התקשורת החרדי הגדולים בעולם. כ-750,000 יוניקים בחודש מישראל, לצד כ-200,000 יוניקים מכל קצוות העולם. יותר מ-3.6 מיליון מבקרים בחודש בעלי זמן שהייה גבוה, הצופים בכ-60 מיליון דפים.

ערוץ 7אתר כלכלה ותוכן יהודי מוביל, מאחוריו הקבוצה הגדולה בציונות הדתית בישראל בפרט ובעולם היהודי בכלל.
האתר העברי מארח כ-150,000 גולשים מדי יום, המבקרים בכמיליון דפים נצפים.


באתר בעברית ישנם 150,000 גולשים מדי יום עם מיליון דפים נצפים. בחודש, מספר המבקרים עומד על כ-1.8 מיליון, וכמות הדפים הנצפים על כ-30 מיליון.
חדשות DFNאתר חדש יחסית אבל פופולארי מאוד, המספק "חדשות אמיתיות" ומנסה "לשים דגש על נושאים שלא מדוברים, להביא תקשורת מאוזנת יותר, ואיכותית. אלטרנטיבה לתקשורת צהובה, רכלנית, לא יהודית, ומוטעית לצד אחד של המפה הפוליטית".

ניתן לפרסם כאן מאמרי קידום במדור המומחים או כתבות יח"צ
The Pulseאתר The Pulse, "חדשות הדופק של ישראל", הוקם ב-2010
כ"פורטל חדשות ישראלי שחרט על דגלו שאיפה לעיתונות אובייקטיבית מזן חדש". ניתן להעלות בו תכנים שיווקיים או חדשותיים במגוון נושאים, דוגמת כלכלה, משפט, בריאות, אוכל ויופי, תיירות, טיפוח, בידור ואחרים
באמפרמגזין רשת העוסק בנושאים דוגמת תרבות פנאי, מדע וטכנולוגיה, לייף סטייל, טבע, חדשות ועוד. ניתן לפרסם בו תכנים במכלול נושאים
אתרי כלכלה ופיננסיים
כלכליסטהאתר הכלכלי הבולט בישראל, שנוסד מתוך חזון לחבר את ישראל לכלכלה. מציע אפשרות לכתבות תוכן, לצד אפיקי קידום והפצה במסגרת האתר
ישראל כלכליפורטל כלכלה ונדל"ן, המציע אפשרות לפרסם תוכן הקשור לנושאים אלו ולנושאים משיקים אחרים
דה רוטשילדאתר המציע חדשות ועדכונים בנושאי כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, טכנולוגיה ואחרים. ניתן לפרסם מאמרי יחסי ציבור בתחומים אלו, לצד מאמרים אחרים הקשורים למגזר העסקי
טלנירי"טלנירי" הוא אתר כלכלה המספק "מידע פיננסי לפני כולם", ובו חדשות, כתבות עומק, מבזקים וכיוצא בזה. מתאים בעיקר לעסקים בתחומי הכלכלה, טכנולוגיה, הייטק, חשבונאות וכן הלאה.
סגנון חיים
אתאתר המבוסס על מגזין הנשים הפופולארי, העוסק בנושאים דוגמת אופנה, ביוטי, בריאות, הורות וצרכנות. קהל המורכב באופן כמעט מוחלט מנשים, חלקן הגדול במעמד סוציו-אקונומי גבוה. לאתר מעל ל-4 מיליון דפים נצפים בחודש, יותר מ-1.4 מיליון ביקורים חודשיים ולמעלה מ-800,000 משתמשים ייחודיים
סמרט לייףמגזין רבעוני בתפוצה של כ-250,000 עותקים, המחולקים במרפאות כללית רפואה משלימה, חדרי כושר, מועדוני לקוחות יוקרתיים ועוד. עוסק בתחומי לייף סטייל, ביוטי, אופנה, תיירות, רפואה, משפט ועוד.
מאפשר פרסום במגזין לצד עותק דיגיטלי, הניתן לשיתוף ברשתות החברתיות ובפלטפורמות נוספות
אתרי טכנולוגיה וגאדג'טים
TGSPOTמגזין טכנולוגיה וגאדג'טים הפועל כבר למעלה מעשור ונחשב לאחד הגדולים והמוצלחים בישראל בתחום. בחודש נתון, יש יותר מ-1.5 מיליון צפיות באתר – רבים מהגולשים מגיעים דרך חיפושים בגוגל.
פרסום ב-TGSPOT מתאים במיוחד לחברות המציעות טלפונים סלולריים, גאדג'טים, מוצרי טכנולוגיה, אפליקציות וכדומה.

קהל היעד הם גולשים צעירים באופן יחסי, בעלי מודעות טכנולוגית וצרכנית גבוהה.
Gadgetyמגזין ג'אדג'טים, טכנולוגיה ובידור מהמצליחים בישראל. האתר מציע חדשות טכנולוגיות וסקירה מקצועית של מוצרים (טלפונים, אביזרים לסלולר, גאדג'טים, מערכות הפעלה, אפליקציות, סטארטאפים) או אירועים רלוונטיים לתחום.

ניתן לפרסם כאן מאמרים בעלי ערך בנושאי העיסוק של האתר.

HWzoneגן עדן לכל מי ש"מדבר טכנולוגיה". אתר מחשבים, טכנולוגיה וחומרה מוביל, העוסק בצדדים הטכניים, העסקיים והצרכניים של תחומים אלו. קהל יעד איכותי של חובבי גאדג'טים ומוצרים מתקדמיים ויוקרתיים.

נדרש תיאום מראש של נושא הכתבה מול מערכת האתר ושליחה שלה לעריכה ולאישור.
גיקטייםאתר חדשות, עדכונים, כתבות וסקירות על טכנולוגיה, אינטרנט וסטארטאפים, עם כ-700,000 יוניקים בחודש.

פונה לקהל איכותי ומעודכן, שמתנגד לתוכן שיווקי ישיר ומחפש מאמרים מקצועיים בעלי ערך מוסף ועניין. חשיפה רחבה וממוקדת מאוד, עם אמצעי קידום המוצעים במסגרת האתר
טלקום ניוזאתר ICT (טכנולוגיות מידע ותקשורת), סלולר וענן. מתאים לפרסום בעיקר של מוצרים או שירותים במבצע, כמו גם מוצרים חדישים ופיתוחים מעניינים בתחום. מציע קידום בעמוד הראשי של האתר לפרק זמן יפה ואפשרות לקידום במסגרתו בתוספת תשלום
App Worldבלוג למעצבים ולמפתחים, עם כתבות בנושא של קידום אתרים, אחסון, דפדפנים, מדריכים ועוד.
Mobile Worldמגזין סלולר ותיק ואיכותי, המציע מגוון כתבות על יצרנים, בעלי מקצוע, מכשירים, אביזרים וגאדג'טים
מגזין טכנולוגיה ומדע Spaceמגזין מדע וטכנולוגיה עם מדריכים בתחומים שונים, סקירת מוצרים וגאדג'טים והמון תוכן מעניין
אתרי עיצוב, בתים ושיפוצים
פורטל עיצוב המטבחפורטל מקצועי לעיצוב ותכנון מטבחים (ובתים כמכלול), מבית "מגזין עיצוב המטבח".

מציע מידע מגוון ומקצועי בנושאים דוגמת מכשירי חשמל, ברזים, כיורים, משטחים, אביזרי פרזול ועוד. חברות מטבחים, אדריכלים וגורמים אחרים יכולים לפרסם כאן מאמרי תוכן בעלי ערך לגולש
מגזין הום סטיילינגאתר מגזין בנושא עיצוב הבית, המטבח, חדרי סלון וכן הלאה. כתובת מצוינת למחפשים קהל יעד בתחומי העיצוב, השיפוץ והבנייה.
מגזין הכל לביתאתר תוכן עם מאמרים בנושא שיפוצים, עיצוב, רכישות לבית וכדומה
פורטל שיפוציםאתר תוכן עם מגוון כתבות בנושאי שיפוצים שונים לבית, מדריכים מטעם בעלי מקצוע, טיפים למשפצים וכדומה
מגזין ריהוט לבית ולגינהמגזין תוכן המספק מידע מקיף על ריהוט לבית ולגינה, לרבות כתבות על רהיטים, חידושים שונים בתחום בעולם וטיפים לבחירה ולהתאמה נכונה של ריהוט
אתרי צרכנות וקניות
קניונתבלוג צרכנות וקניות ברשת, המאגד בתוכו מדריכי קניות, המלצות למוצרים, אתרי רכישה ועוד.
Top Dealאתר המספק מידע על הדילים השווים והאטרקטיביים ביותר המוצעים בישראל. ניתן למצוא כאן כתבות תוכן על עסקים, מוצרים ומדריכים בנושאי לייף סטייל, טכנולוגיה, תיירות, צרכנות ואחרים
4Priceאתר השוואת מחירים, עם מאמרים מעניינים בתחום וגם אפשרות לתוכן בנושאי צרכנות אחרים
חדשות משכנתא – פורטל משכנתאותפורטל משכנתאות, בו תוכלו לפרסם מידע מקיף על נושא משכנתאות, בחירת משכנתא, נדל"ן ותחומים אחרים הקשורים למגורים: ביטוחים, הובלות, שיפוצים וכיוצא בזה
פורטל תכשיטיםפורטל בנושא תכשיטים, עיצוב תכשיטים וצורפות. מתאים כמובן לבעלי עסקים ולמותגים בתחום התכשיטים, אבל גם בתחומים משיקים: מתנות, אירועים, אופנה ועוד.
פואנטהאתר "חדשות צרכנות עם שורה תחתונה", המוגדר כבית של הצרכנים בישראל. מציע תחקירים, סקירות מוצרים חדשים, השוואת מחירים, מבצעים וטיפים לרוכשים במגוון תחומים. ניתן לפרסם כתבות SEO ומאמרי אורח (עם טופס לידים)
אתרי הורות וילדים
הורים.נטאתר מידע ומדריכים משובח המיועד להורים וכולל תוכן על הורות, תינוקות, ילדים בגילאים שונים, התפתחות הילד, פנאי ואחרים.
פורטל אמהות אמאל'הפורטל אמהות, עם מאמרי קידום ויחסי ציבור בנושאים של הריון, לידה, הורות ואיכות חיים להורים
פורטל תינוקות 4MyBabyפורטל תינוקות מקיף ובו מידע על קורסים ומוצרים לתקופת ההריון ולתקופה שלאחר הלידה: בגדי הריון ותינוקות, ייעוץ הכנה ללידה, דולות, מוצרי תינוקות, עיצוב חדרי תינוקות, רהיטי תינוקות, בגדי תינוקות, עגלות לתינוקות, משפחתונים, חנויות המוכרות מוצרים לתינוקות ועוד.
מרכז שלומותמרכז מידע לבריאות המשפחה, המספק תוכן, ייעוץ והכוונה בנושאים דוגמת הורות, זכויות רפואיות, דיאטה, משפט ועוד
ילדים פלוס"הפורטל המקיף להורים" כולל אינדקס של נותני שירותים בתחום, כתבות תוכן במגוון נושאים (בילוי ופנאי, משחקים, הריון ולידה, בריאות ועוד), טיפים, המלצות, פורומים ועוד.
אתרי אוכל, מסעדות ופנאי
טיים אאוטאתר ומגזין מובילים בנושא תרבות, פנאי, בידור ותיירות, הפונה בעיקר לצעירים תל אביביים שאוהבים את החיים הטובים, מרבים לאכול במסעדות, לרכוש אונליין, לטוס לחו"ל, לצרוך תרבות ופנאי ולהשקיע בעצמם. טראפיק מרשים של למעלה מ-6 מיליון דפים נצפים בחודש, יותר מ-2.4 מיליון ביקורים חודשיים ויותר מ-1.2 מיליון משתמשים ייחודיים
השולחן – אתר האוכל של ישראלאתר ותיק, אמין ועתיר תוכן אורגני בתחומי קולינריה, אוכל, בישול ומסעדות. מציע את מאגר המתכונים הגדול בישראל (למעלה מ-10,000 מתכוני שף מקוריים), כ-2,000 מרכיבי מזון הניתנים לניטור ומדריך מסעדות מוביל. כ-8 מיליון עמודים נצפים בחודש, יותר מ-6.6 מיליון ביקורים חודשיים ולמעלה מ-1.2 משתמשים ייחודיים.
שף פרטיאתר המאגד שפים פרטיים וגם אפשרות למאמרים על אוכל, מסעדות, אירועים וכדומה
פורטל שפיםאתר תוכן המציע מגוון מאמרים, מתכונים וטיפים מקצועיים לבחירה של חברות קייטרינג ושפים. בנוסף ניתן ליצור תוכן על קולינריה מכל הסוגים, אירועים, חידושים במטבח, ציוד ועיצוב מטבחים.
פורטל אוכל MeatVibeמגוון כתבות בנושא אוכל (הן בשרי והן צמחוני/טבעוני) לצד מידע בנושא קייטרינג, מסעדות, אירועים וקולינריה כמכלול
פורטל קייטרינג קינגאתר מאמרים בנושאי קייטרינג, אירועים, מסעדות, ציוד לאוכל ועוד.
אתרי תיירות ואטרקציות
הבילויים"אתר הבילויים של ישראל" הוא פורטל פנאי ונופש בו אפשר לפרסם גם תוכן שיווקי ומדריכים בנושאי תרבות ופנאי, לייף סטייל, תיירות ונופש, צרכנות, אומנות ואחרים.
מה עושים בשבת?מהאתרים הגדולים בתחומי תיירות הפנים, האטרקציות והבילויים המשפחתיים בישראל. ניתן למצוא כאן באופן מסודר המון רעיונות והמלצות לטיולים ואטרקציות שלי ושל חברי הקבוצה, יחד עם המלצות מערכת ומאמרי קידום בנושאים שונים הקשורים לתחום. יש קבוצת פייסבוק מאוד גדולה (כ-160,000 חברים) בה משתפים חלק מהתכנים.
צופית פורטל אטרקציותפורטל המאגד מידע על אטרקציות שונות בישראל, מסלולי טיול, פעילויות לזוגות ולקבוצות, ציוד לטיולים או לאירועים ועוד
מגזין תיירות ונופש Passepartourמגזין תיירות ונופש בישראל ומחוצה לה, ובו כתבות ומדורים בנושאי תיירות, טיולים, מסלולים, אטרקציות, ציוד לטיולים ועוד
קליקו – מטיילים אחרתקבוצת אתרים המציגים מידע מקצועי ומקיף מאוד על יעדי טיול בעולם, לצד מדריכים וטיפים על היבטים שונים של חופשות: תכנון, טיסות, לינה, השכרת רכב, ביטוחי נסיעות ועוד.

פונה מטבע הדברים לגורמים שונים בתחום התיירות, אבל שימו לב: באתר קפדניים לגבי טיב המוצרים והשירותים המפורסמים בו.
תרבות אנד דה סיטימגזין מקוון בנושאי תרבות, אטרקציות, אומנות, משחקים, בילויים, צרכנות ועוד. מתאים לפרסום עסקים קטנים, אומנים, אירועים וכן הלאה
מידע לדרך – תיירות, תעופה, מלונאותמהאתרים המובילים בישראל למידע תיירותי. האתר כולל אלפי דפי מידע, הכוללים חדשות תיירות, יעדים בישראל ובעולם, אטרקציות, מידע שימושי, טיולי משפחות ועוד. ניתן לשלב פרסום של הכתבה בעמוד הפייסבוק, המונה למעלה מ-20,000 אוהדים, כדי להגדיל את החשיפה.
אתרי ביוטי וטיפוח
פורטל אסתטיקה, יופי ופלסטיקה PEBפורטל אסתטיקה, יופי ופלסטיקה, בו מאמרים על טיפולים אסתטיים, אנשי מקצוע, מוצרים, חידושים, טרנדים ועוד
Mokasiniתחת ההנחה ש"החיים זה סטייל", מציע פורטל מוקסיני מידע מקיף על טיפולי אסתטיקה ורפואה, צרכנות, איכות חיים, תיירות ונופש, תרבות…
אתרי לימודים
Study4Uפורטל לימודים וקורסים בנושאים שונים: החל מפסיכומטרי, דרך תארים אקדמיים ועד ללימודי תעודה ומקצוע. ניתן לפרסם מידע הקשור לתחום הלימודים
היגיון של סטודנטהאתר הרשמי של קהילת הרשת הגדולה ביותר של סטודנטים בישראל. ניתן לפרסם מאמרי קידום ויח"צ בכל נושא הקשור לתחום הלימודים, עבודות לסטודנטים, מוצרי כתיבה וכן הלאה
חדשות הקמפוספורטל בנושא לימודים, עם אפשרות לפרסום מאמרים הקשורים לתחום הלימודים אבל גם בנושאים אחרים: קריירה, ביטוח רכב וכדומה. כל מה שרלוונטי לצעירים
אתרים לחיילים, בני נוער וצעירים
חיילים מצייצים"כל מה שחיילי צה"ל צריכים" באתר קהילה מהגדולים בישראל, אתר שצמח מקבוצת הפייסבוק "חיילים מצייצים" שצברו מאות אלפי אוהדים ועוקבים. ניתן לפרסם תכנים הנוגעים לצה"ל, עבודות לחיילים, מופעי תרבות, מבצעי צרכנות ונושאים נוספים
הדור הבא"פורטל חדשות צעיר" לבני נוער, לסטודנטים ולילדים. ניתן לרכוש מאמרי קידום ויחסי ציבור בנושאים הרלוונטיים לקהלים אלו, צרכנות, סגנון חיים ואחרים
פורטלי בעלי מקצוע, עסקים ואומנים
פורטל בעלי מקצוע Uclickפורטל בעלי מקצוע המציע מדריכים, מידע וטיפים על תחומים דוגמת בנייה ושיפוצים, אינסטלציה, הובלות, שירותי הדברה, טכנולוגיה, מנעולנות, ניקיון ועוד רבים וחשובים
פורטל הסעותפורטל על סוגי הסעות, טיפים לבחירת חברת הסעות, סוגי רכבים וכל מה שקשור לתחום ההסעות בישראל
Smart Bizאתר מאמרים ומידע מקצועי בנושא עסקים בישראל: פתיחת עסק, סוגי עסקים, כלים לניהול עסק, שיווק ועוד. מאמרי יח"צ וקידום בנושאים אלו יתקבלו בברכה
מגזין עסקים גדולים וקטנים I-SPOTפורטל עם כתבות הנוגעות לעסקים חדשים או ותיקים, מדריכים לבעלי עסקים, מידע על ניהול עסק, שיווק לעסקים ועוד.

מציע חלוקה נוחה לקטגוריות תוכן, דוגמת מקצועות פיננסיים, דין ומשפט, רפואה ובריאות, אוכל ובישול, עיצוב, אירועים ועוד
מגזין שיווק ופרסום באינטרנט 242מגזין שיווק ופרסום המאפשר להעלות תכנים בנושאים אלו ובנושאים משיקים
פורטל המומחיםפורטל עם מאמרי תוכן, קידום ויח"צ הנוגעים לתחומים דוגמת כלכלה, שיפוצים ובנייה, עיצוב, הדברה, הובלות, ניקיון ועריכת דין
סלבס ישראלאתר עם כתבות בנושא סלבס. אפשר לקדם אומנים, אנשי מקצוע וגם בתי עסק ונותני שירות בתחומים אחרים
אתרי מאמרים ומדריכים
אתר מדריכים מדוזהאתר עם מדריכים וטיפים כמעט בכל תחום שאפשר לחשוב עליו
מאמרים מעניינים Readitאתר המציג מאמרים ומדריכים במגוון נושאים, דוגמת דין ומשפט, מומחים, רפואה, עיצוב ובנייה, תיירות, טכנולוגיה, לימודים, קניות – והרשימה עוד ארוכה
Articles Onlineאתר מאמרים וכתבות אונליין בנושאים שונים. החלוקה העיקרית היא לקטגוריות של שיפוצים, אדריכלות ועיצוב פנים, פיננסי ואינטרנט
פרשןפרשן, "אתר הדעות והביקורות של הגולשים", מציע מגוון רחב של מאמרים ותוכן בנושאים . כמו אקטואליה, בריאות, תרבות, מחשבים, אוכל, חברה ועוד.
אתרים מקומיים ופורטלים אזוריים
כל החדשות המקומיות
אתר המאגד חדשות מקומיות בכל אחד מהאזורים בישראל. ניתן לפרסם תוכן מסחרי תחת קטגוריית ה"מומלצים" ובמקומות אחרים באתר
GOITEMפורטל חדשות של אזור חולון, בת ים וראשון לציון. אפשרות לפרסום תוכן שיווקי – כתבות על עסקים, כתבות רוחביות המאגדות כמה בתי עסק, מדריכים ועוד.
עירוני בת יםאתר חדשות מקומיות של בת ים, עם אפשרות לפרסום עסקים מקומיים מכל התחומים
אתרי רשת מקומונט – רשת מקומונים באינטרנט המתמחה בפורטלים מקומיים
מקומונט – הגליל
מקומונט – חיפה
מקומונט – קריות והצפון
מקומונט – תל אביב והסביבה
מקומונט – רמת גן
מקומונט – גבעתיים
מקומונט – בת ים וחולון
מקומונט – השרון
מקומונט – ירושלים
מקומונט – הדרום
אתרי mynet מבית ידיעות תקשורת
mynet חולון
mynet ראשון לציון
mynet בת ים
mynet נתניה
mynet רחובות
mynet ירושלים
mynet מודיעין
mynet באר שבע
אתרי בריאות ורפואה
בריאות פלוסמגזין בריאות ואיכות חיים, עם נושאים דוגמת בריאות הגוף, דיאטה ותזונה, כושר וספורט, מוטיבציה ואחרים.
פורטל דיאטהאתר מאמרים ותוכן בנושאי דיאטה ובריאות, תזונה, כושר ואחרים
מגזין רפואה סיניתמגזין רפואה סינית, העוסק בטיפולים מהקשת הרחבה של רפואת המזרח, פתרונות אלטרנטיביים לבעיות ולמחלות, טיפים לשיפור הבריאות ועוד
מגזין רפואה Medi-Calאתר תוכן המספק מאמרים ומידע על טיפולים רפואיים קונבנציונליים ובלתי קונבנציונליים, אבחנות, טיפים לשיפור הבריאות ואחרים
לבריאות – פורטל בריאות ורפואהפורטל בריאות ורפואה עם מגוון תכנים הנוגעים לתחום, טיפים, מדריכים, שירותים, טיפולים ועוד.
פורטל לבריאותפורטל בנושא בריאות, יופי ואורח חיים בריא. מציג מאמרים ומדריכים בנושאים דוגמת תזונה נכונה, הריון ולידה, ניתוחים פלסטיים, כושר גופני, בריאות הנפש וצרכנות.
פורטלים לגיל הזהב
מרכז מידע גיל הזהב Humanמרכז מידע מקיף לגיל הזהב, המאגד בתוכו תוכן על בתי אבות, מוסדות דיור מוגן, זכויות, רפואה ובריאות, משפט, כלכלה וצרכנות ועוד
בריאות גיל הזהבפורטל בריאות מקיף לגיל הזהב, המאגד בתוכו מידע על מחלות, טיפולים, אבחונים, בריאות הנפש ועוד.
60 פלוספורטל תוכן מקיף לגיל הזהב, ובו מידע על זכויות, פיננסים, פרישה, בריאות, יזמות, תעסוקה, פנאי, תרבות ועוד
60 פלוספורטל תוכן מקיף לגיל הזהב, ובו מידע על זכויות, פיננסים, פרישה, בריאות, יזמות, תעסוקה, פנאי, תרבות ועוד
פורטלי אירועים
פורטל אירועים Event4uפורטל האירועים event4u, "המקום בו כל אירוע מתחיל", תמצאו מגוון טיפים ומדריכים בנושא תכנון והפקת אירועים מסוגים שונים (חתונות, בר או בת מצווה, אירועים עסקיים ועוד), מדריכים, ספקים ועוד.
פורטל אירועים Event4uפורטל האירועים event4u, "המקום בו כל אירוע מתחיל", תמצאו מגוון טיפים ומדריכים בנושא תכנון והפקת אירועים מסוגים שונים (חתונות, בר או בת מצווה, אירועים עסקיים ועוד), מדריכים, ספקים ועוד.
מגזין החתונותמגזין מקוון על עולם החתונות והאירועים, ובו מאמרים, תוכן, מדריכים ורעיונות בנושאי ארגון אירועים וחתונות, ספקים, אולמות אירועים, קייטרינג, שמלות כלה ואחרים

יאללה, בואו נתחיל לעבוד. מוזמנים ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות. אנחנו ניצור עבורכם תוכן, נבנה פרופיל קישורים לאתר ונבצע עבורכם את הכול.

 • טלפנו ל-050-9119882
 • שלחו מייל ל-info@faragcontent.co.il
 • שלחו הודעה ב-WhatsApp או ב-Messenger
 • מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

   

  אהבתם? שתפו, ובכך תסייעו לקידום וליח"צ שלי!

  ליאור פרג'

  כתב, עורך, מקים אתרי וורדפרס, מנהל מדיה חברתית, ובקיצור - איש תוכן מ-א' ועד ת', בפרינט ובדיגיטל.
  בעל תואר שני בתקשורת, תואר ראשון בקולנוע ותעודת עיתונאות.
  נשוי ליפית ואבא לנויה. אוהד את אלופת אנגליה ליברפול, חובב סרטי אימה וספרי מתח, רקדן פיצוצי ומסמר הערב בכל מסיבה.

  כתיבת תגובה